Život tančí mezi stromy a létá nad městy... s lidmi míjí se.

Úvahy

Naposled...

25. listopadu 2011 v 13:25 | Ann~e
Není to nadpis, který bz měl co dočinění s TT. Zřejmě sem píši naposled. Hodně se toho semlelo. A já už blog.cz nemám ráda. Omlouvám se. Ale teď již něco z veselejšího soudku.

Knižní postava. Rozhodně neupřednostňuji 90-60-90, to je kniha na můj vkus moc tenká. A taky hodně zvláštní, n eboť jsem si myslela, že knihy mají stejně stránek nahoře, uprostřed i dole. Ačkoliv možná je to trojkniha, s rozdělenými listy. Pak je stránek trochu více, ale jsou kratší a stejně je to pořád málo. Já upřednostňuji baculky. Takové... 400-600 stránkové knihy. Můj průměr je ale něco okolo 350 stran. To není kost a kůže(kdyby... teď je to samé polyester, plast, roztrhnisenit a bůh-ví-co ještě) a ani není tak akorát. Ještě se vejde do normy. To, co se tloušťky týče. Ale na výpočtu BMI jsou stejně všechny pod váhou. A to, i když jim dám třeba 200%.

A kdyby vás přeci jen zajímaly ty nejoblíbenější psotavy...

Škatulka č1: naprosto dokonalí slizouni
Snape. Protože je sarkastický a zlý. A stejně svým způsobem dobrý. (Harry Potter)
Patch. Protože je taky sarkastický a zlý. A stejně je to krásně napsaná knížka. A stejně je to děsně neoriginální. Tedy z části. A to z té, která průměrnou holku zajímá nejvíc. (Zavržený)

Škatulka č2: Zloduši
Mám ráda Gluma. To je tvor, který nakonec zachrání svět, protože je chamtivý. A přesto má v duši cosi dobrého. Jenže... je tu jeden rozdíl oproti předešlým postavám. U Gluma už ta dobrá stránka nepřevažuje. (Pán prstenů)
Belatrix. Protože je zlá. Jednosuše zlá. A stejně.... svým zvláštním způsobem dokáže milovat. A přesto.... je to černá "láska". (Harry Potter)

Škatulka č3:Povinná četba
Anne Franková. Protože byla odvážná. Protože dokázala být svá, ať už si sama myslela cokoliv. Protože na svůj věk byla mimořádně chytrá a vyspělá. Málokdo by tohle zvládal tak, jako ona. (Deník Anne Frankové)
Tristan. Protože byl odvážný. A protože, i přes to, že miloval ženu svého strýce, nikdy mu ji nechtěl vzít. Nikdy ho nechtěl zradit. (Tristan a Isolda)

Škatulka č4: Lidé
Lízinka. Protože je tak lidská a sand neochvějná. A přesto taková není. A protože, ať už to na vás působí jakkoliv, ona je Předsudek. (Pýcha a předsudek)
Ludva. Protože je takový, jakým bych chtěla být já. A protože dokáže litovat i odpouštět. (Chata v Jezerní kotlině)

Škatulka č5: Čaroděj
Gwydion. Protože je tak dobrý, ale ne bezchybný. Protože vidí naději a přesto ji nemá. (Trilogie Řeč kamenů)
Druhého sem dávat nemohu. Ne, že bych nevěděla, ale je to zbytečné.

A je jich mnohem a mnohem více.


http://strangeanne.blogspot.com/

Blog, konec aneb Takhle si je neudržíte, panáčku.

5. listopadu 2011 v 18:43 | Ann~e
Ani mi tak nejde o to, že AK upadá, to už vím dlouho a tak mne článek na Srdci nějak nerozlítí. Avšak... jak jsem si ráčila všimnout, opět NĚKDO smazal komentáře. Říkám si, k čemu to je. Ptá-li se mne někdo na názor, odpovím podle pravdy a neočekávám, že v případě, že se mnou druhý souhlasit nebude, tak použije cenzuru(je to blbost, já vím, ale snad pochopíte). K čemu je tedy vyvolávat diskuzi, když je nám zakázáno diskutovat(já vím, je to celé úplně jinak a já to špatně pochopila...)? Nevím, nevím a nevím.

Kdybych byla "floccinaucinihilipilification"

22. srpna 2011 v 23:37 | Ann~e

Rok...

19. května 2011 v 15:35 | Ann~e
...uplynul jako voda. Že se to nezdá tak dávno, co jsem se tu objevila. Ale věřte mi, je tomu tak. Blog jsem zakládala velmi inspirovaná jednou blogařkou. Chtěla jsem zase začít fotit a vést si blog. Netušila jsem, jestli tu vydržím nebo to bude další z těch blogů co po týdnu zmizí. A mě to tu chytlo. Přiznávám, za tu dobu jsem to zkoušela párkrát jinde, ale hlavně kvůli jedné mojí spolužačce, která o tom tady věděla. Nemělo to znamenat konec tady, spíš to měly být takové moje blogařské "bokovky". Nakonec z toho sešlo a zanechala jsem tu pouze jediný blog, který je takovou mojí rezervou, jestli mě už blog úplně dorazí. Je to takové záložní útočiště. Věřte mi, měla jsem párkrát chuť tady s tím seknout, blog.cz mě štval čím-dál-tím-víc. Jak ohledně blogařů tak i kolem vedení, změn. Mít svůj blog na službě, která je prostě Nova(a já novu tak trochu nemůžu vystát...). Ale to jsem odbočila.
Takže když už jsem měla chuť se vším praštit, uvědomila jsem si, o co všechno bych(v tomto ohledu) přišla a tak tahle možnost nepřicházela v úvahu.

AK očima správkyně.

4. února 2011 v 19:36 | Ann~e
Pořád se říká: Správci rozhodli. Ale já o ničem nerozhodla. Kromě změn v Obšťastníku. Někdo neměl ani tu slušnost, aby nám(popř. mně) řekl, že chystá nějaké významější změny.
Vždy, když jsme dělali změny ve svých rubrikách, tak jsme to dávali ke schválení Tiskařovi. to mi přijdde vpořádku. Ale souhlasím s tím jen pokud jsou to maličkosti. O některých věcech by se měly vést debaty. Upravovat a vést k dokonalosti a teprve ve chvíli, kdy ná návrh přijde "dokonalý" ho dát ke schválení členům. Tedy jak u čeho, samozřejmě.

Porovnání postav

9. ledna 2011 v 17:51 | Ann~e

Autorský klub?

23. listopadu 2010 v 23:05 | Ann~e
Je večer a on už si to pravděpodobně nikdo neppřečte, ale mám nutkání se k tomu vyjádřit. Někteří z Vás jistě ví, že jsem od řijna(téměř listopadu) členkou správcovského komanda AK. Kdo tam v ten večer, kdy staré komando vyhlásilo svůj konec(a všechhny nás značně vyděsilo), ví, co se dělo. Všichni ostatní byli ještě překvapenější než ti, co ten článek viděli. Ještě téhož dne bylo vybráno komando nové(Tiskar94, Anča, M.L.Jung a já).

Já končím a ani o tom nevím? :D

20. listopadu 2010 v 13:33 | Ann~e
Zdravím.
O onom článku- pro připomenutí:

Kones!

Čtvrtek v 23:07
Ji ! Ptstě ste upe vymatlaný!-

vím už od čtvrtka. Ale nechtělo se mi to řešit, jelikož už bylo po jedenácté a já byla ospalá. No, sice jsem stejně neusla, ale nevadí :D A včera jsem se sem vůbec nedostala: Tak to chodí, když ve 14:45 přijdete domů, v 15:00 odcházíte a vracíte se ve 21:30. Byla jsem totiž na HP7, na obědě-večeři a tak. Ale to teď řešit nechci.(V Tescu mají 4 tužky, gumu a ořezávátko dohormady jen za 1,50 Kč! No nekup to, že?)
Asi Vám došlo, že ten článek byla pěkná blbost, kterou jsem nenapsala já. Dokonce mi přišel i email o zrušení blogu. No jo, stejné heslo holt nemám, jinak by už žádný blog slečny Anne nebyl. Ponejprv celý můj blog zčernal. Prima, blog zase blbne. Pak zbělal text a objevil se tu onen článek. Jak nenápadné, psát jak pětileté děcko. Věřte, ža až já budu psát o Svém konci, tak to nenapíšu v jedné větě a ještě takhle. Tak že nekončím.

Nechápu ty lidi, co tohle dělají. Já tuhle potřebu nemám. A to nejsem ani nikdo "slavný". Být "slavná" tak bych to trochu chápala, ale takhle? Co z toho mají, rušit blogy, kazit je?
Víkend se jinak ponese v duchu školy, Vánoc, školy, úklidu...
Včera jsem byla na HP7. Udělali ho výborně. Nejlépe, jak mohli. Já jsem sice člověk, co raději hodně toho textu a uvažování atd., ale to ve filmu nefunguje, tak že je to fakt moc pěkné. měli jsme úplně poslední lístky :D Úplně vepředu, ale člověk si zvykne. I když teda... dneska mi bylo špatně, zvracela jsem a bolela mě hlava. Nevím z čeho.

demence..

24. září 2010 v 21:32 | Ann~e
Povidani
Lidská demence nezná mezí.
Tak tohle už přechází všechno. Jdu na email, jestli něco novýho. A ejhle, dva nové emaily(ve skutečnosti jich bylo pět, to jedno bylo informační z DArtu a toplisty), tak se podíváme, kdo mi to píše. První email obsahoval text:

Ahoj,

mám dotaz. Ty máš blog strange-person, viď? Koukla jsem se do FS a našla jsem tam hodně známé blogy. To děláš kvůli návštěvce, že si je přidáš? Jako stejnak ti nepíšou žádný komentáře.
Přidej si normální lidi, tohle jsou jen namyšlený kravky, co se přetvařujou. Tatarkaz s Annie jsou slavné jen kvůli Bonitě a ta je slavná jen kvůli tomu, že leze lidem do prdele. Lowiska s TerXi simyslí, že když si naberou 100 SBéček tak budou slavný. A pak SBé zruší, aby to vypadalo, že nejsou známé kvůli nim.

gaagslůkkůl


Druhý pak byl slušný o dost méně:

Ty krávo, proč všem jen podlejzáš? K čemu ti to je? chceš bejt snad stejná píča jak tyhle ty slavný? Ó pardón, ty už píča seš! Ty prostě musíš podlejzat těm kurvám namyšlenejm? Jo, musíš, prdelajzno!

Sen, který se splnil až po smrti

15. září 2010 v 20:57 | Ann~e
 
 

Reklama