Život tančí mezi stromy a létá nad městy... s lidmi míjí se.

Listopad 2011

Definitivně konec.

26. listopadu 2011 v 20:09 | Ann~e
Již jsem to psala několikrát, tenhle článek ale již věnuji pouze onomu konci a tak dále.

K tomuto rozhodnutí mne dokopaly jisté nové "změny". Blogspot, je pro mou osobu asi lepší. Články, které tu byly povětšinou najdete tam. V rubrikách najdete odkazy na články. Tak jsem to vyřešila. Kdyby jste narazili na cokoliv nefunkčního... na nový blog nebo na strangeperson@seznam.cz.
Články které zůstávají... nejsou méně cenné, ale většinou se týkají tohoto blogu... + jsou to rzohovory.
Nechci z tohohle blogu pryč. A je to poprvé, co opravdu nechci. Ale. Ale zároveň... nejsem schopná zůstat. Beru to jako pokračování tohoto blogu. Jako bych tu nikdy neskončila...
Děkuji všem, kteří mne zde podporovali a kteří to tu četli.
Adios.
Icq.

http://strangeanne.blogspot.com/

Už potřetí.

Naposled...

25. listopadu 2011 v 13:25 | Ann~e |  Úvahy
Není to nadpis, který bz měl co dočinění s TT. Zřejmě sem píši naposled. Hodně se toho semlelo. A já už blog.cz nemám ráda. Omlouvám se. Ale teď již něco z veselejšího soudku.

Knižní postava. Rozhodně neupřednostňuji 90-60-90, to je kniha na můj vkus moc tenká. A taky hodně zvláštní, n eboť jsem si myslela, že knihy mají stejně stránek nahoře, uprostřed i dole. Ačkoliv možná je to trojkniha, s rozdělenými listy. Pak je stránek trochu více, ale jsou kratší a stejně je to pořád málo. Já upřednostňuji baculky. Takové... 400-600 stránkové knihy. Můj průměr je ale něco okolo 350 stran. To není kost a kůže(kdyby... teď je to samé polyester, plast, roztrhnisenit a bůh-ví-co ještě) a ani není tak akorát. Ještě se vejde do normy. To, co se tloušťky týče. Ale na výpočtu BMI jsou stejně všechny pod váhou. A to, i když jim dám třeba 200%.

A kdyby vás přeci jen zajímaly ty nejoblíbenější psotavy...

Škatulka č1: naprosto dokonalí slizouni
Snape. Protože je sarkastický a zlý. A stejně svým způsobem dobrý. (Harry Potter)
Patch. Protože je taky sarkastický a zlý. A stejně je to krásně napsaná knížka. A stejně je to děsně neoriginální. Tedy z části. A to z té, která průměrnou holku zajímá nejvíc. (Zavržený)

Škatulka č2: Zloduši
Mám ráda Gluma. To je tvor, který nakonec zachrání svět, protože je chamtivý. A přesto má v duši cosi dobrého. Jenže... je tu jeden rozdíl oproti předešlým postavám. U Gluma už ta dobrá stránka nepřevažuje. (Pán prstenů)
Belatrix. Protože je zlá. Jednosuše zlá. A stejně.... svým zvláštním způsobem dokáže milovat. A přesto.... je to černá "láska". (Harry Potter)

Škatulka č3:Povinná četba
Anne Franková. Protože byla odvážná. Protože dokázala být svá, ať už si sama myslela cokoliv. Protože na svůj věk byla mimořádně chytrá a vyspělá. Málokdo by tohle zvládal tak, jako ona. (Deník Anne Frankové)
Tristan. Protože byl odvážný. A protože, i přes to, že miloval ženu svého strýce, nikdy mu ji nechtěl vzít. Nikdy ho nechtěl zradit. (Tristan a Isolda)

Škatulka č4: Lidé
Lízinka. Protože je tak lidská a sand neochvějná. A přesto taková není. A protože, ať už to na vás působí jakkoliv, ona je Předsudek. (Pýcha a předsudek)
Ludva. Protože je takový, jakým bych chtěla být já. A protože dokáže litovat i odpouštět. (Chata v Jezerní kotlině)

Škatulka č5: Čaroděj
Gwydion. Protože je tak dobrý, ale ne bezchybný. Protože vidí naději a přesto ji nemá. (Trilogie Řeč kamenů)
Druhého sem dávat nemohu. Ne, že bych nevěděla, ale je to zbytečné.

A je jich mnohem a mnohem více.


http://strangeanne.blogspot.com/Blog, konec aneb Takhle si je neudržíte, panáčku.

5. listopadu 2011 v 18:43 | Ann~e |  Úvahy
Ani mi tak nejde o to, že AK upadá, to už vím dlouho a tak mne článek na Srdci nějak nerozlítí. Avšak... jak jsem si ráčila všimnout, opět NĚKDO smazal komentáře. Říkám si, k čemu to je. Ptá-li se mne někdo na názor, odpovím podle pravdy a neočekávám, že v případě, že se mnou druhý souhlasit nebude, tak použije cenzuru(je to blbost, já vím, ale snad pochopíte). K čemu je tedy vyvolávat diskuzi, když je nám zakázáno diskutovat(já vím, je to celé úplně jinak a já to špatně pochopila...)? Nevím, nevím a nevím.