Život tančí mezi stromy a létá nad městy... s lidmi míjí se.

Září 2011

Nejhorší článek

28. září 2011 v 16:57 | Ann~e
Soutěže o nejlepší článek už jsou obehrané. Vybrat svůj nejlepší článek se na jednu stranu dělá těžce, ale představte si situaci, kdy musíte vybrat svůj nejhorší článek. A tato situace právě nastala.
Takže jak nám zní pravidla?

CO to vůbec znamená?
Nu co by to znamenalo, prostě si prohlédnete svůj blog a najdete článek, který považujete za svůj nejhorší, ale odmítáte ho z blogu smazat. Odkaz pak můžete vtisknout sem, zase pod tento článek.

Jak vybrat svůj nejhorší článek?
Možná si matně vzpomenete, že jste jednou psali v rozhořčení článek, který vůbec nedával smysl nebo jste splácali prazvláštní a na sebe nenavazující věty do jednoho článku. Vyfotili jste fotku, kterou jste zveřejnili na blogu, ale teď vidíte, že je hrozná. Napsali jste povídku, která je třeba originální, ale nikdo se v ní nevyzná...
A prosím... žádne PIXELKY!

Jak by měl článek vypadat?
O tom nemám žádnou představu Může to být cokoliv. Akorát bych byla ráda, kdyby jste byli na svůj článek patřičně hrdí. Považujte ho za nejlepší článek, jaký nejhorší článek vůbec může být.

Jak se přihlásit?
Vyberte svůj nejhorší článek a na ten pošlete odkaz do komentářů. Pro srovnání můžete poslat i článek, který považujete za jeden z těch "lepších", ale není to nutnost. Dobré je i odůvodnení, proč zrovna tenhle článek, ale tatéž vás nebudu nutit Dále pak přezdívku a blog.

Co získáte přihlášením se?
Odměna vás nemine. Ačkoliv to asi úplně moc odměna nebude, takže získáte... no, snad bude aspoň legrace, no ne? :D A také se dozvíte, který je zase můj nejhorší článek a proč.

Mějte se hezky!