Život tančí mezi stromy a létá nad městy... s lidmi míjí se.

Taychi

10. července 2011 v 19:22 | Ann~e
Tuhle rubriku jsem dlouho zanedbávala. ALe co by to bylo za blog, kdybych nměla jen jednoho oblíbence? Jako druhou jsem se vám rozhodla představit její Lamstvo Taychi.

Blog mi trochu připomíná mé první čistě autorské začátky. I když je pravda, že ty mé byly horší. Tak tedy její blog... je úžasný. Může nabídnout hodně, já mám takovouhle "lidskou všehochuť" ráda. Fotografie i delší texty. Když přijdu na její blog, nerozmýšlím se, jestli je ten článek moc dlouhý. Prostě ho přečtu. Tečka. Její články... znám autory, kteří píšou daleko čtivěji. Jneže ona píše lidsky. Tak, jako by člověku něco vyprávěla. Ne přehnaně. Jakoby si povídala s kamarádem. Je to příjemné přečíst si zase něco takového v tom přeumělkovaném blogařském světě. Vždyť kolik lidí teď svůj deník píše... "umělecky". Neříkám, že to není hezké, když to někdo umí, tak proč ne, akorát občas to působí až kýčovtě. Legračně.


Fotografie. Žádné převeliké(jestli vůbec nějaké) úpravy. Působí přirozeně a když se člověku líbí, íbí se mu, jak Taychi fotí a ne to, jak umí s photoshopem. Nepotřebuje nějaképřehnaně úžasné prostředí, aby vyfotila krásnou fotku. Žádné dospělé modelky oblečené v šatech jak pro vílu. Stačí jí obyčejní lidé z jejího okolí. Dokáže ukázat, jak jsou krásní. A že je má ráda, cítí se s nimi dobře... člověk si trochu umí přectavit, jací ti lidé vlastně jsou. I když je nikdy neviděl.

Taychi je chytrá holka. Je to vidět na jejích článcích, vlastně bych si myslela, že je píše o hodně starší dívka. Má zajímavé a chytré myšlenky jako málokdo. Hodně mi pomohla, když jsem se cítila špatně. Vypovídala jsem se a on mě nechala. A taky má ráda House(tak jsme se seznámily, ne? :D). A kdo m rád House, nemůže být špatný člověk. :D Já se omlouvám.

Obdivuji Taychi za upřímnost, za originalitu. Je důkazem toho, že ne každá dívka pod patnáct let je blbá a nic neví.

PS.
 


Komentáře

1 *Nanna *Nanna | E-mail | Web | 10. července 2011 v 20:23 | Reagovat

Klárka, oh yeah! :P Náš úžasný magor, krásně napsáno. :)

2 Tatarkaz =) Tatarkaz =) | Web | 11. července 2011 v 14:09 | Reagovat

Děkuji za přiblížení této osoby dlouho jsem ji tak nějak zkoumala a chtěla poznat blíž :) A ano, HOUSE řije!! =D Vypadá to že je to vážně hodně fajn holka a samozřejmě je fakt že chytří lidé můžou být i pod hranicí 15 věku :) (A teď to nemyslím tak že mně je 13 :D :D)

Ps. Jinak Ann, doufám že ti nevadí že jsem tě napsala sem :)-http://blog.blog.cz/1107/s-jakym-blogerem-chcete-rozhovor pokud by tě náhodou vybrali hrozně bych ti to přála :) A napsala jsem tam že doufám že nebudeš mít problémy s fotkou tak i proto ti to hlavně píšu abych zase něco neprovedla :D Měj se hezky má Ann. Jinak jak jdou prázky? :)

3 Taychi Taychi | Web | 3. srpna 2011 v 13:01 | Reagovat

A mě o tom nikdo neřekne, kdybych si nehledala o sobě na googlu nic nevím! :D Děkuju

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.