Život tančí mezi stromy a létá nad městy... s lidmi míjí se.

Duben 2011


Tatarkaz

20. dubna 2011 v 22:43 | Ann~e
Představuji vám prvního človíčka z mého seznamu oblíbenců. Je jím...


Blog může zaujmout celkem širokou škálu lidí díky své tématické rozmanitosti. Líbit se může jistému kruhu autorských blogů, ale i milovníkům obrázků, vtipů a celebrit. Je pravda, že mezi jejími články musím občas hledat to, co mě zajímá nejvíc, ale rozhodně to není tak, že bych mezi 100 článků za den měla hledat 1 zajímavý. Navíc se poslední dobou autorské tvorbě věnuje víc, než dřív a já jsem za to ráda.

Ačkoliv nemůžu říct, že její blog patří k těm nejkvalitnějším blogům na blog.cz, tak něják.... ho mám ráda. Dobře se mi čtou její články.
Víte, je jasné, že kvalita je pro každého trochu něco jiného. Někdo za kvalitní blog bude považovatt blog plný těch nejlepších vtipů, jiný zase úžasných úvah nebo dokonalých povídek nebo třeba novinek o celebritách. A já, když si vybírám své oblíbené blogy hledím kromě toho, jak na mě působí právě blog i na autora. Protože když si oblíbím autora, oblíbím si i blog, asi proto, že když si oblíbím toho, kdo blog píše, oblíbím si i jeho články, jelikož do nich dává kousek sebe, je to vlastně část jeho já a když mám někoho ráda, tak ho mám ráda celého a né jen jeho část. Příjímám ho takového, jaký je, i když s ním třeba vždycky nesouhlasím.

A já mám Tatarkaz ráda a tak mám ráda i její blog, její články. A ať už si ostatní myslí cokoliv, ať už rozumově vím já cokoliv, tak srdcem je pro mě její blog kvalitní. (Jo, já vím, že to zní trochu divně, ale řekněte mi, jak to mám sakra napsat? :D) A tak jestli vás nezaujme její blog, zkuste dát třeba šanci jí. Protože když si někoho oblíbíte, tak budete jinak nahlížet i na jeho blog.

Já vím, že to zní úplně jinak, než jsem chtěla, ale já to líp říct neumím, snad to pochopíte.

Báje

7. dubna 2011 v 16:36 | Ann~e
Řecké báje jse měla ráda už odmalička. Možná proto, že šlo o příběhy z úplně jiných krajů, které se mi navíc dobře četly. Kdykoliv jsem přečetla jeden příběh, musela jse přečíst i ten další.
České báje a pověsi zánam hlavně z vyprávění, ačkoliv jsem je už i četla. Neuchvátily mne zdaleka tak, jako báje Řecké, možná proto, že mi připomínaly poněkud nevydařené pohádky.