Život tančí mezi stromy a létá nad městy... s lidmi míjí se.

Autorský klub?

23. listopadu 2010 v 23:05 | Ann~e |  Úvahy
Je večer a on už si to pravděpodobně nikdo neppřečte, ale mám nutkání se k tomu vyjádřit. Někteří z Vás jistě ví, že jsem od řijna(téměř listopadu) členkou správcovského komanda AK. Kdo tam v ten večer, kdy staré komando vyhlásilo svůj konec(a všechhny nás značně vyděsilo), ví, co se dělo. Všichni ostatní byli ještě překvapenější než ti, co ten článek viděli. Ještě téhož dne bylo vybráno komando nové(Tiskar94, Anča, M.L.Jung a já).

První ohlasy nebyly zrovna kladné. Což o to, tomu já rozumím, ale copak jsme mohli za odchod starého komanda? Nemohli. My jsme z toho také nebyli zrovna dvakrát nadšení a tím, že mnohhý člen AK říkal věci typu, že to nezvládneme, že je to špatně, že u nás končí, že to nebude fungovat atd. rozhodně nepomáhalo. Těžko se mi to vysvětluje, ale prostě... Ta nedůvěra ještě předem, to, že jako by jsme byli "trestáni" my za chyby někoho jiného, za odchod komanda... Bylo to, jako by se nás snažili odradit od toho, co jsme chtěli udělat a to zachránit klub. Klub ve staré podobě, klub blog.cz.
Ale nakonec se rozvášněné davy uklidnili a začalo to vypadat, že se nám to povede. A pak přišli 79. příchozí. A nová vlna odporu. Tentokrát však už ne kvůli celému komandu, ale kvůli panu M.L.Jungovi. Jeho komentáře k některým přijímaným blogům nebyly zrovna... no, řekněme hezké.
Co si pamatuji, tak kdo přijímal, občas k tomu přihodil nějáký svůj komentář, jako třeba: Tenhle blog mě nezaujal, nebo naopak: Tak sem se budu vracet!, ale nikdy se ještě nestalo, že by kdo něčí blog hodnotil tak, jak tady pan Marcel. Jak by vůbec nemluvil za sebe, ale za všechny kolem! Žádné: Tenhle design se mi nelíbí, ale rovnou: Tenhle design je hrůzostrašný! Žádné mi, mě, můj ani nic podobného, co by říkalo, že s tím nemusí někdo souhlasit. Já si přečíst něco takového tak v klubu vůbec nejsem.
Bylo to nekorektní a nefér a nebylo to hezké. Kdo si, proboha, objednal hodnoccení blogů?
Ale byla bychh schhopná. vlastně většina lidí by byla schopná, to nechat plavat. Ovšem pod jednou podmínkou: Kdyby se omluvil. Jenom že ne, pan Marcel si stojí za svým, má jen a jen svojí pravdu a neumí přiznat chybu.
Počkáme si na další příchozí(Dočkáme se vůbec? :D :-/) a uvidíme, pokud toho nechá, tak budiž mu(alespoň z mojí strany) odpuštěno. A pokud ne? Hádejte.
Ann~e No jo, no jo. Já vím, proč kritizovat jen pana Marcela, že? No, Obšťastník... Tak tedy, byl s velkým opožděním. A trochu špatně udělaný. příště si s ním dám víc práce, na mou čest. To mi připomíná, že už byla zase uzávěrka, tak bych se měla jít podívat, jak to vypadá s příspevky. A Úhel poohledu? Není probléém. Tedy, až na to, že nejsou příspěvky(pokud jsi členem AK, tak můžeš posílat na klub.blog@volny.cz.)

Tiskar94 Možná trochu oživit očistec, ale jinak nemám výhrady.

Anča NAPROSTO bez výhrad.

Dobrou noc.

Anne
 


Komentáře

1 Bublinka Bublinka | Web | 23. listopadu 2010 v 23:35 | Reagovat

Sakra schvaluje ho vůbec někdo?:D
Tak, když se ti to nepovedlo úplně jak by to mělo být...chybami se člověk učí,ne? A umíš to přiznat a neděláš debily z ostatních.

2 Tenny Tenny | Web | 23. listopadu 2010 v 23:55 | Reagovat

Je pravda, že jsme patřila k těm, co byli spíče skeptičtí, ale rozhodně vám to za vinu nedávám. Odchod bez vysvětlení byla chyba starého komanda a vy holt měli tu smůlu, že jste si to tak říkajíc "vyžrali".
Myslela jsem, že v všechno bude v pořádku, pak ale přišel pan M.L.Jung a ... No, reputace v kytkách. Ale pokud vím, většina revolty se zvedla proti němu, což je na druhou stranu výhoda. (členové na tom mohli vybít svou frustraci... :D )

Mám takové obavy, že M.L. Jung svou chybu nepřizná. Přece jen, je nejmladším šéfredaktorem školního časopisu a ti "chyby nedělají", že? Normální člověk by to nejspíš udělal, ale Marcel je prostě... No, řekněme netypický teenager. Jsem zvědavá, jak se to vyvine a na to, jak to bude s příchozími, jsem se ho zeptala na jeho blogu, snad mi odpoví.

Jinak s práci ostatních je to celkem ok. Tiskarovi očistce jsou pravda suché oproti Kittanyině práci, ale zase si nikdo nestěžuje. Proti Anče také nemám výhrady, snad jen že používá moc vykříčníků, což tvoří trochu hysterický dojem. Můžeš jí to vyřídit... :D
A tvoje práce byla také v pořádku.
Pár berliček máte, ale to se po čase spraví, přece jen teprve začínáte. Jak to bude s panem Jungem... No, bůh ví. (oprava: Jung ví. xD ) Já doufám, že pochopí, co nám vadí, ale...

3 C a T h <3 C a T h <3 | Web | 24. listopadu 2010 v 7:25 | Reagovat

Já nevím, nesnáším tuhletu kritiku když tě dotyční vůbec neznají..Možná to chce se přez to přenést a prostě jít dál.. Podle mě potom poznají.. A když ne tak bože! Ať tam nechodí.. Nechala bych to být.. Ono se časem všechno vystříbří..

4 Chloë Noir Chloë Noir | Web | 24. listopadu 2010 v 9:42 | Reagovat

Ja nechápem, prečo pri každom blogu toľko riešil dizajn? A čo, že to nevyzerá profesionálne, a čo, že to nie je nič extra? Ako by potom ohodnotil  TlusŤjochov dizajn? :D
neviem neviem podľa čoho sa z prihlásených vyberalo, ale M.L.Jungovi by som ja asi takú pozíciu nedala. Očividne na to ani poriadne nemá čas a no...
Jednoducho...som rada, že už v AK nie som. Ale myslím, že ostatní členovia komanda sú celkom v poho, no.

5 Destiny Destiny | Web | 24. listopadu 2010 v 15:54 | Reagovat

Tak si to čtu teď :D

Byl to šok, nečekala bych, že tak najednou vypadnout a nechají to tady. Nevím podrobnosti, tak to snad ani nebudu moc rozebírat.

O novém vedení toho vlastně moc říci nemohu, ještě to není dostatečně dlouhá doba na to, aby jsme viděli jak to zvládáte. Ale zatím je to v pořádku. Jsem ráda, že Ak jede dál :)

V pravidlech není nic o tom, že by se hodnotil design, na ten blog jsem koukala a des se mi líbil. Pochopím, že kdyby si tam dal někdo třeba zářivě žlutý des a zkombinoval to s červenou, bylo by to do očí bijící, tak by mohl napsat "Design se mi nelíbí.. blablabla.." ale jinak... Tohle se mi nelíbilo.

Časem se to všechno naučíte a bude to naprosto bezchybné :) Držím palce

6 Bublinka Bublinka | Web | 25. listopadu 2010 v 17:57 | Reagovat

Už jsem narazila na dva blogy co maji sadnes v nazvu:D :D...
celý tohle šílenství je totálně na hlavu...fakt:D :D

7 See* See* | Web | 25. listopadu 2010 v 18:20 | Reagovat

Ahoj dovol abych tě pozvala na bleskovku kterou právě pořádám :) myslím že se ti bude líbit tak neváhej a zapoj se :) http://zabavicka-jedna.blog.cz/1011/bleskajda-1 :) amoc se omlouvám za reklamu :)

8 Tylia Tylia | Web | 26. listopadu 2010 v 19:32 | Reagovat

Máš úžasný layout, miluju Londýn =)

9 Bels Bels | Web | 7. prosince 2010 v 13:04 | Reagovat

I já tak trochu patřila k těm, co nevěřili, že AK vydrží. Čemu se divit? Předešlé komando bylo fajn, práci dělalo skvěle a přestože se našly věci, se kterýma jsem třeba tak úplně nesouhlasila, bylo spolehlivé a já ho měla ráda. Proto jsem si nedokázala AK představit s jiným komandem. Ale teď už si pomalu zvykám a už věřím, že náš AK přežije všechno :) Hlavně jsem vám nepřikládala žádnou vinu, jak taky, vy jste na tom neměli sebemenší podíl.
S novým komandem jsem relativně spokojená. Práci děláte skvěle a toho si vážím. jen jeden člověk si bohužel mé sympatie nezískal a zřejmě ani nezíská. Mluvím o Marcelovi, jak jinak. Jak už jsi psala o 79. příchozích. To byla katastrofa, ale člověk by mu odpustil, kdyby si své názory už nechal pro sebe a hlavně se omluvil. Ale on ne. On prostě má vždycky pravdu a my jsme jen banda tupců. Prostě se mi nelíbí, jak celé přijímání vede. Ale to je můj názor, je toho víc, ale nechám si to pro sebe.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.