Život tančí mezi stromy a létá nad městy... s lidmi míjí se.

Listopad 2010


Autorský klub?

23. listopadu 2010 v 23:05 | Ann~e |  Úvahy
Je večer a on už si to pravděpodobně nikdo neppřečte, ale mám nutkání se k tomu vyjádřit. Někteří z Vás jistě ví, že jsem od řijna(téměř listopadu) členkou správcovského komanda AK. Kdo tam v ten večer, kdy staré komando vyhlásilo svůj konec(a všechhny nás značně vyděsilo), ví, co se dělo. Všichni ostatní byli ještě překvapenější než ti, co ten článek viděli. Ještě téhož dne bylo vybráno komando nové(Tiskar94, Anča, M.L.Jung a já).


Já končím a ani o tom nevím? :D

20. listopadu 2010 v 13:33 | Ann~e |  Úvahy
Zdravím.
O onom článku- pro připomenutí:

Kones!

Čtvrtek v 23:07
Ji ! Ptstě ste upe vymatlaný!-

vím už od čtvrtka. Ale nechtělo se mi to řešit, jelikož už bylo po jedenácté a já byla ospalá. No, sice jsem stejně neusla, ale nevadí :D A včera jsem se sem vůbec nedostala: Tak to chodí, když ve 14:45 přijdete domů, v 15:00 odcházíte a vracíte se ve 21:30. Byla jsem totiž na HP7, na obědě-večeři a tak. Ale to teď řešit nechci.(V Tescu mají 4 tužky, gumu a ořezávátko dohormady jen za 1,50 Kč! No nekup to, že?)
Asi Vám došlo, že ten článek byla pěkná blbost, kterou jsem nenapsala já. Dokonce mi přišel i email o zrušení blogu. No jo, stejné heslo holt nemám, jinak by už žádný blog slečny Anne nebyl. Ponejprv celý můj blog zčernal. Prima, blog zase blbne. Pak zbělal text a objevil se tu onen článek. Jak nenápadné, psát jak pětileté děcko. Věřte, ža až já budu psát o Svém konci, tak to nenapíšu v jedné větě a ještě takhle. Tak že nekončím.

Nechápu ty lidi, co tohle dělají. Já tuhle potřebu nemám. A to nejsem ani nikdo "slavný". Být "slavná" tak bych to trochu chápala, ale takhle? Co z toho mají, rušit blogy, kazit je?
Víkend se jinak ponese v duchu školy, Vánoc, školy, úklidu...
Včera jsem byla na HP7. Udělali ho výborně. Nejlépe, jak mohli. Já jsem sice člověk, co raději hodně toho textu a uvažování atd., ale to ve filmu nefunguje, tak že je to fakt moc pěkné. měli jsme úplně poslední lístky :D Úplně vepředu, ale člověk si zvykne. I když teda... dneska mi bylo špatně, zvracela jsem a bolela mě hlava. Nevím z čeho.